O NAS

kim jesteśmy ?

jesteśmy agencją interaktywną

Jesteśmy nową firmą IT z siedzibą w Opolu. Zajmujemy się tworzeniem stron WWW, sklepów internetowych oraz obsługą techniczną IT. Każdy nasz projekt jest tworzony z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb Klienta, wykorzystujemy przy tym najnowsze technologie. Nasze projekty cechuje nowoczesny wygląd, ciekawe animacje, czytelność treści oraz czysty kod. Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy więcej.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Odpowiedź jest prosta. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonania praktycznie każdego sklepu internetowego. Prowadzimy także własne sklepy internetowe, dzięki czemu potrafimy na nie spojrzeć nie tylko od strony technicznej, ale również oczami sprzedawcy jak i klienta. Chcemy, abyś powierzając nam swój projekt dostał dokładnie to czego oczekujesz, terminowo i w najlepszej cenie. Nie musisz martwić się o szczegóły techniczne - to my zadbamy aby całość była wykonana w pełni profesjonalnie!

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy własne sklepy internetowe , obsługujemy także portale e-commerce. Na jednym z nich znajdujemy się wśród 4% najlepszych sprzedawców na świecie! Posiadamy 100% pozytywnych komentarzy naszych transakcji. Jesteśmy praktykami. Rozwiązujemy problemy techniczne, poprawiamy kod, doradzamy Klientom jak unikać błędów, a także dodajemy nowe funkcjonalności. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów na j. angielski, tworzymy opisy produktów, obrabiamy zdjęcia, a także doradzamy jak profesjonalnie obsługiwać klientów internetowych. Jeżeli chciałbyś sprzedawać swoje produkty w Internecie, to właśnie trafiłeś idealnie!

Wejście na rynek e-commerce jest najlepszą drogą rozoju Twojego biznesu, niezależnie od produktu jaki chcesz zaoferować.

Michał Cichecki, CEO

Minimalizm - maksymalnie dużo korzyści

Przeglądając naszą stronę oraz inne nasze projekty z pewnością zauważysz, iż są bardzo czytelne, nie rozpraszają wzroku niepotrzebnymi dodatkami oraz posiadają intuicyjną nawigację. Te cechy - to właśnie nasz styl.

Sprawdź nas

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje! Porozmawiajmy przy kawie i poznajmy się lepiej. To doskonały moment, aby przekonać się, że na prawdę warto powierzyć nam realizację Twojego projektu.